fbpx
materac dla programisty

Materac dla programisty

Praca programisty wiąże się z wielogodzinnym spędzaniem czasu przed komputerem w konsekwencji pojawia się bólu pleców i szyi, który z czasem promieniuje do ramion.

Wiadomo w jaki sposób zapobiegać schorzeniom kręgosłupa, lecz rzadko mówi się o zbawiennym i dobroczynnym działaniu odpowiednio dobranego materaca. Bez zbędnych ucisków zwrotnych i idealnemu podparciu dbanie o kręgosłup jest niepełne.
Urazy, wady postawy, zwyrodnienia kręgów szyjnych – chcesz tego uniknąć. Zainwestuj w idealny materac.

W ofercie Senactive® posiadamy produkty z certyfikatem medycznym.

Mówią wam naucz się siedzieć, my mówimy naucz się prawidłowo spać. Zadbaj o warunki snu, zainwestuj w zdrowy sen.

Co nowego na naszym blogu

Zobacz wszystkie
19 lutego 2021

Odetchnij z ulgą – 20%

Produkty z linii FreshFlow w komfortowej cenie. Materace oraz poduszki z kolekcji tanie o 20%. Weź głęboki oddech i oddaj się głębokiemu snu.

15 grudnia 2020

Zimowa Promocja -20%

Ruszyła coroczna promocja USYPIAMY CENY – 20 % zniżki na wybrane materace oraz poduszki.

8 grudnia 2020

Materac dla programisty

Praca programisty wiąże się z wielogodzinnym spędzaniem czasu przed komputerem w konsekwencji pojawia się bólu pleców i szyi, który z czasem promieniuje do ramion. Wiadomo w jaki sposób zapobiegać schorzeniom kręgosłupa, lecz rzadko mówi się…

5 grudnia 2020

Łóżka kontynentalne – czym są i jak są zbudowane?

Łóżka kontynentalne pojawiły się w XIX wieku w Ameryce. Obecnie charakterystyczne meble ze skrzynią można spotkać przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, Belgii i Holandii, a także w apartamentach hoteli wyższej kategorii na całym świecie.

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Rozumiem