Senactive

Jupiter Airflow Outlast

Jupiter Airflow Outlast® to gwarancja bezkompromisowej jakości oraz komfortu. Materac został zbudowany z najlepszych dostępnych na rynku materiałów co stanowi o jego trwałości, a jego wkład został objęty 10 letnią gwarancją.Wkład to innowacyjne połączenie aż pięciu warstw doskonałych pianek. Profilowane pianki wysokoelastyczne oraz rewolucyjne pianki z szeroko otwartymi komórkami, idealnie przewiewne i co za tym idzie odprowadzające wilgoć zapewniają najwyższy poziom świeżości i jakości odpoczynku.Tak zbudowany wkład oraz pokrowiec Vital wyposażony w wentylacyjne siatki 3D stanowią system Airflow™ .

Airflow™ to gwarancja najwyższego poziomu higieny i świeżości oraz przewiewności materaca.

Każda ze stron materaca jest o różnej twardości co ułatwia odpowiedni dobór do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Doskonałym uzupełnieniem materaca jest zastosowana technologia termoregulacyjna Outlast®. Outlast® to technologia, wynaleziona na potrzeby lotów kosmicznych, zapewniająca użytkownikowi najwyższy komfort termiczny. Materac posiada status wyrobu medycznego.  REF 550

 

Nasza strona używa plików cookies w celu zbierania anonimowych statystyk. Aby dowiedzieć się więcej prosimy zapoznać się z Naszą polityką prywatności.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.